بیست و چهارمین جلسه شورای عالی دوره هشتم برگزار شد.
 

بیست و چهارمین جلسه شورای عالی دوره هشتم برگزار شد.

چهارشنبه، 22 شهریور 1402 | Article Rating

سه شنبه 21  شهریور ماه 1402،  جامعه حسابداران رسمی ایران میزبان بیست و چهارمین جلسه ی شورای عالی دوره هشتم بود.

در ابتدای جلسه، جناب آقای مقیمی فر رئیس محترم شورای عالی، ضمن عرض سلام و خیرمقدم به نظار و اعضای محترم شورای عالی، فرارسیدن رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت عرض نمودند و در ادامه در خصوص مجمع سالانه جامعه حسابداران رسمی ایران که روز چهارشنبه مورخ 1402/06/29 در ساختمان جامعه واقع در میرداماد برگزار می شود، توضیحاتی ارائه نمودند. در ابتدای جلسه از زحمات جناب آقای رحمت اله صادقیان نماینده ی سازمان بورس و اوراق بهادار در شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران تقدیر و تشکر و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون شد و به رسم یادبود هدیه ای تقدیم ایشان شد.

1- دستور جلسه اول در خصوص پیشنهاد اصلاح آیین‌نامه وصول حق عضویت اعضاء و مبلغ ورودیه بود و مقرر شد که هیات مدیره پیشنهاد خود را در این خصوص به شورای عالی ارائه نمایند.

2- دستور جلسه دوم در خصوص نامه دبیرکل درخصوص اعلام خدمات حسابرسی به منظور حل مسایل فیمابین مؤسسات حسابرسی با سازمان تأمین اجتماعی بود که در این خصوص دبیرکل جامعه توضیحاتی به همراه مذاکرات صورت گرفته با سازمان تامین اجتماعی را به سمع شورای عالی رساندند و پیشنهاد دبیرکل مورد تصویب واقع گردید.

3- دستورجلسه سوم در خصوص استماع گزارش نظارت حرفه‌ای سال 1401 بود که آقای دکتر پوربهرامی عضو هیات مدیره توضیحاتی در این خصوص ارائه نمودند که جمع بندی و نتیجه گیری در این خصوص به دلیل اتمام وقت به جلسات آتی موکول شد.

تصاویر
  • بیست و چهارمین جلسه شورای عالی دوره هشتم برگزار شد.
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری