X
آگهی دعوت به شرکت در آزمون انتخاب حسابدار رسمی سال 1401
 

آگهی دعوت به شرکت در آزمون انتخاب حسابدار رسمی سال 1401

ثبت‌نام اینترنتی از داوطلبان شركت در آزمون انتخاب حسابدار رسمی از تاریخ یکم تیرماه آغاز می‌گردد
ﺳﻪشنبه، 31 خرداد 1401 | Article Rating

 

____________

ثبت‌نام اینترنتی از داوطلبان شركت در آزمون انتخاب حسابدار رسمی از تاریخ یکم تیرماه آغاز می‌گردد و كلیه‌ی داوطلبان واجد شرایط می‌بایست حداكثر تا تاریخ دوم مردادماه سال جاری نسبت به مطالعه دقیق اطلاعیه (فایل پیوست) و ثبت درخواست و واریز وجه ثبت‌نام با استفاده از مرورگر کروم اقدام نمایند.

ورود به فرایند  ثبت‌نام  از گزینه ثبت‌نام در سامانه  امكان‌پذیر استداوطلبان گرامی می‌توانند به‌منظور تسریع در فرآیند ثبت‌نام، پیش از آغاز روند ثبت اطلاعات، تصاویر مدارک مورد نیاز (ذکر شده در بند ب) را در فرمت مناسب تهیه و سپس اقدام به ثبت‌نام نمایند. (فرمت مناسب تصویر عکس متقاضی با فرمت jpg  با حداکثر حجم 150KB  و سایز عکس بزرگ‌تر از 400*300 و کوچکتر از 300*200 نباشد و فرمت مناسب سایر فایل‌ها یکی از انواع bmp، jpg، docx  یا pdf  با حداکثر حجم 1MB  است.)

ضمناً در بخش ثبت‌نام در سامانه، ورود صحیح اطلاعات شماره تلفن همراه، پست الكترونیكی و کنترل دقیق اطلاعات ثبت شده به‌منظور ادامه و پیگیری فرایند ثبت‌نام، برگزاری آزمون و اعلام نتایج ضروری است. در صورت تغییر شماره‌ی همراه و پست الكترونیكی، لازم است پس از ورود به سامانه، در كارتابل متقاضی، در سمت راست كارتابل، در قسمت سایر، روی گزینه‌ی پروفایل كلیك و سپس نسبت به اعمال تغییرات اقدام نمود.

داوطلبانی كه سنوات قبل واجد شرایط شده و كارت شركت در آزمون را دریافت نموده‌اند در صورت ویرایش و اعمال تغییرات در اطلاعات ثبت شده قبلی (سوابق كاری، تحصیلات و ...) می‌بایست نسبت به به‌روزرسانی گواهی سوابق كاری، بیمه، مدارك تحصیلی  و ... و بارگذاری مدارك مذكور نیز اقدام نمایند در غیر این صورت، تغییرات اعمال نخواهد شد.

در صورت فراموشی رمز عبور از گزینه بازنشانی رمز عبور استفاده و سپس گزینه بازنشانی كلمه عبور با شماره تلفن انتخاب و پس از دریافت كد تایید و ثبت كد تایید دریافتی، نسبت به ثبت رمز عبور اقدام شود.

كارشناسان معاونت تشخیص صلاحیت حرفه ای حسابداران رسمی تا پایان وقت اداری تاریخ دوم مردادماه 1401 آمادگی پاسخگویی به سوالات متقاضیان گرامی را دارند.

دبیرخانه هیأت تشخیص صلاحیت حسابداران رسمی از طریق تلفن‌های شماره ۳۹۹۰۲۱۸۵ و ۳۹۹۰۲۱۸۷ آماده پاسخ‌گویی به داوطلبان شركت در آزمون حسابدار رسمی می‌باشند.

تصاویر
  • آگهی دعوت به شرکت در آزمون انتخاب حسابدار رسمی سال 1401
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
فایل های پیوست