شماره: 8020
1400/06/01
پیام جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران به‌مناسبت دوم شهریورماه، بیستمین سالگرد فعالیت
پیام جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران به‌مناسبت دوم شهریورماه، بیستمین سالگرد فعالیت


___________

دوم شهریورماه 1400، بیستمین سالگرد تأسیس جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران، نهاد قانونی حرفه‌ی حسابرسی در کشورمان است. گذشت دو دهه از فعالیت جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران فرصت نمادینی برای ارزیابی کارنامه‌ی حرفه‌ای، شناخت ضعف‌ها و قوت‌ها و تقویت همبستگی حرفه‌ای به‌منظور گام‌نهادن استوار به دهه‌های بعدی فعالیت حسابرسی مستقل در ایران است.

به همین منظور در نظر داشتیم در این بیستمین سالگرد، گردهم‌آیی سرتاسری اعضای جامعه را برگزار کنیم و بار دیگر بر میثاق مشترک خود برای شفافیت و قانون‌مداری و انضباط مالی در اقتصاد ایران تأکید داشته باشیم.

با این حال، شرایط ناشی از همه‌گیری کرونا و به سبب آن ضرورت استمرار فاصله‌گذاری اجتماعی مانع از برگزاری چنین همایشی شد و باعث شد که با امید به تسریع روند واکسیناسیون عمومی، برگزاری مراسم مرتبط را به روز حسابدار سال جاری (پانزدهم آذرماه) موکول نماییم.

بیستمین سالگرد تأسیس جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران را به تمامی اعضای جامعه، از پیش‌کسوتان تا جوانانی که گام در حرفه‌ی دشوار حسابرسی نهاده‌اند، شادباش می‌گوییم. یقین داریم که در مسیری که بردباری و دانش حرفه‌ای بزرگان ما برایمان هموار کرده‌اند با نیرویی دوچندان ره می‌سپاریم و سال‌های آتی، افق‌های تازه‌ای بر روی فعالان حرفه‌ی حسابرسی در ایران خواهد گشود.

به تمامی اعضای جامعه درود می‌گوییم و دست‌شان را به‌گرمی می‌فشاریم، برایشان آرزوی سلامتی و شادی می‌کنیم و استوار و وفادار به آرمان‌های حرفه‌ای به سومین دهه‌ی فعالیت جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران گام می‌نهیم.

___________

جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران

حق انتشار محفوظ است ©