X
سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار برگزار می‌شود
 

سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار برگزار می‌شود

سومین دوره از مجموعه رویدادهای مشاوره به کسب‌وکارConsultant to Business Event با محور پایداری و ادامه‌ی مسیر کسب‌وکار بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در شرایط کنونی،  در روزهای 20 الی 24 آذرماه برگزار می‌شود.
پنجشنبه، 04 آذر 1400 | Article Rating

سومین دوره از مجموعه رویدادهای مشاوره به کسب‌وکارConsultant to Business Event با محور پایداری و ادامه‌ی مسیر کسب‌وکار بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در شرایط کنونی،  در روزهای 20 الی 24 آذرماه به صورت آن‌لاین برگزار می‌شود.

این رویداد در پنج حوزه‌ی مالی و مالیاتی (شنبه 20 آذرماه)، انتخاب بهینه و توسعه‌ی فردی مدیران، (یکشنبه 21 آذرماه)، عوامل بازدارنده‌ی بهره‌وری در کسب‌وکارهای صنعتی خصوصی (دوشنبه 22 آذرماه)، استفاده‌ی داده‌ها برای هوشمندسازی و بهبود کسب‌وکارها (سه‌شنبه 23 آذرماه) و مدل‌های کسب‌وکار مبتنی بر فناوری‌های نوین (24 آذرماه)‌ برگزار می‌شود. افتتاحیه رویداد نیز روز سه‌شنبه 16 آذرماه برگزار خواهد شد.
گفتنی است که ثبت‌نام در این همایش که از سوی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن کشاورزی ایران و با مشارکت جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران برگزار می‌شود رایگان است و حضور در آن برای اعضا امتیاز آموزشی محسوب می‌شود.
ساعات برگزاری: از ساعت 15:00 الی 17:00
برای حضور در این وبینار در پرتال زیر ثبت‌نام نمایید:

سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار

 

 

تصاویر
  • سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار برگزار می‌شود
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری