X
تفاهم‌نامه‌ی همکاری‌های جامعه و ACCA برای سه سال دیگر تمدید شد
 

تفاهم‌نامه‌ی همکاری‌های جامعه و ACCA برای سه سال دیگر تمدید شد

ﺳﻪشنبه، 26 اسفند 1399 | Article Rating

______________

در پی انعقاد تفاهم‌نامه‌ی سه‌ساله‌ی همکاری‌های مشترک جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران و انجمن جهانی حسابداران رسمی ACCA در سال 2017، صبح امروز سه‌شنبه 26 اسفندماه نشست مجازی دبیرکل جامعه و مدیر خاورمیانه ACCA برگزار شد.

در این نشست که با حضور خانم فضیله گوپالانی، مدیر خاورمیانه‌ی ACCA و سیدمحمد علوی دبیرکل جامعه برگزار شد، طرفین توافق کردند تفاهم‌نامه‌ی فی‌مابین تا سال 2023 تمدید شود.

بر این اساس مقرر شد مجموعه دوره‌‌ها و کارگاه‌های  آموزشی مجازی و آنلاین در زمینه‌ی استانداردهای حسابداری و حسابرسی، کنترل کیفیت، رهنمودهای حسابرسی، راهبری شرکتی و پیاده‌سازی IFRS توسط مدیران مجرب مؤسسات حسابرسی بین‌المللی ارایه و گواهینامه‌های حرفه‌ای بین‌المللی نیز از سوی ACCA صادر گردد.

تفاهم بعدی برسر برگزاری وبینارهای حرفه‌ای در مورد مباحث جاری حرفه بود که مقرر شد هر سه‌ماه یک‌بار برگزار و تلاش شود و زمینه‌های همگامی حرفه با  تحولات جهانی از سوی شرکا و مدیران مؤسسات حسابرسی بین‌المللی به اشتراک و تبادل‌نظر گذاشته شود.

گفتنی است این اقدامات در راستای اهداف راهبردی و سلسله برنامه‌های جامعه در جهت حفظ و گسترش ارتباطات و تعاملات بین‌المللی و کسب دانش تخصصی روز برنامه‌ریزی شده است. 

تصاویر
  • تفاهم‌نامه‌ی همکاری‌های جامعه و ACCA برای سه سال دیگر تمدید شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری