طراحی سایت
X
تاریخ انتشار: شنبه 10 آذر 1397
 روز حسابدار: تبلور همبستگی حرفه‌ای حسابداران

  روز حسابدار: تبلور همبستگی حرفه‌ای حسابداران

امتیاز: Article Rating

_____________________
🔸فدراسیون بین‌المللی حسابداران (آیفک) در سی‌امین سال تاسیس‌اش دوم تا هشتم دسامبر ۲۰۰۷ (یازدهم تا هفدهم آذر ۱۳۸۶) را به‌عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد و از اعضای خود در همه کشورهای جهان خواست آن هفته را به همین نام اعلام و گردهمایی‌ها یا آیین‌های ویژه‌ای را به همین مناسبت تهیه کنند. در آن سال، تشکل‌های حرفه‌ای حسابداری در ایران، از جمله جامعه‌ حسابداران رسمی ایران‌، ضمن اعلام این خبر، نهادهای حسابداری ایران را برای تعیین روزی با عنوان روز حسابدار فرا خواند و پس از نشست‌هایی که بین پیشکسوتان و مدیران جامعه حسابداران رسمی و دیگر تشکل‌ها برگزار شد، روز ۱۵ آذر هر سال به‌عنوان روز حسابدار در ایران نام‌گذاری شد. 
🔸جامعه‌ی حسابداران رسمی به همین مناسبت آیین‌های گسترده‌ای را در دست اجرا دارد. آیین سوگند حسابداران رسمی جدیدالورود، تجلیل از نسل اول حرفه‌ای حسابداران رسمی، تقدیر از نفرات برتر آزمون حسابدار رسمی، تقدیر از نفرات برتر آزمون رتبه‌های حرفه‌ای و اجرای زنده‌ سرود جامعه‌ حسابداران رسمی ایران بخش‌هایی از همایش امسال است.

🔸گفتنی است همایش یازدهمین سالگشت روز حسابدار (ویژه‌ی حسابداران رسمی) شنبه هفدهم آذر رأس ساعت 17 در سالن دریای نور هتل استقلال تهران برگزار می‌شود.


اشتراک گذاری
تصاویر
  •  روز حسابدار: تبلور همبستگی حرفه‌ای حسابداران
ثبت امتیاز