طراحی سایت
X
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 آذر 1396
در یازدهمین آیین‌های گرامیداشت روز حسابدار عنوان شد:  تحقق وظایف نظارتی حسابداران رسمی در گرو همبستگی حرفه‌ای آنان است

  در یازدهمین آیین‌های گرامیداشت روز حسابدار عنوان شد: تحقق وظایف نظارتی حسابداران رسمی در گرو همبستگی حرفه‌ای آنان است

امتیاز: Article Rating

 

__________________________

بعدازظهر دوازدهم آذرماه آیین‌های گرامیداشت روز حسابدار توسط جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران برگزار شد. در این همایش که تا پاسی از شب ادامه یافت، علاوه بر صدها تن از حسابداران رسمی جمعی از مقامات مالی و اقتصادی کشور نیز حضور به هم رساندند.

در آغاز مراسم و پس از خیرمقدم مجری، رحمت اله صادقیان رئیس شورای‌عالی جامعه در سخنانی با اختصار تمام ضمن شادباش روز حسابدار گفت که این روز نماد همبستگی حرفه‌ای حسابداران رسمی در ایران است و با اشاره به تلاش‌های انجام شده در سال‌های اخیر در جهت اصلاح ساختار و ارتقای فضای نظارتی  تأکید کرد که تحقق وظایف نظارتی جدید نظارتی حسابداران رسمی در گرو وحدت و همبستگی حرفه‌ای آنان است.

ادامه‌ی مراسم به تجلیل از حسابداران رسمی و نیز رتبه‌های برتر در سلسله آزمون‌های برگزارشده اختصاص یافت. در ابتدای مراسم از پانزده نفر از حسابداران رسمی شاغل نسل نخست حرفه‌ی حسابرسی برمبنای سن و تاریخ تولد تقدیر به عمل آمد. براین اساس، در این بخش از آقایان هوشنگ خستوئی، ابوالقاسم مرآتی، احمد ثابت مظفری، حسین خطیبیان، قاسم شیخانی، فریدون ایزدپناه، حسن خدایی، فریبرز اطمینان، هادی محبی، ابوالفضل اسلامی، علی اصغر شهبازی، عباس رضاییان، علی نصیری نسب، اصغر عبداللهی تیرآباد، و داود حسینی تجلیل شد.

بخش بعدی مراسم به معرفی جوان‌ترین اعضای جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران اختصاص داشت و در این بخش از آقایان سینا مهربانی، محسن رضایی، جواد شیخ غفاری و خانم‌ها انیس فتالی پور و بهاره حقیقی طلب تقدیر به عمل آمد.

در ادامه، نفرات برتر آزمون حسابدار رسمی سال 1395، آقایان منصور شهلایی، محمد عبادی و حامد مختار تودشکی معرفی و از آنان تقدیر شد.

بخش‌های بعدی مراسم به معرفی نفرات برتر آزمون‌های رتبه‌بندی حرفه‌ای جامعه حسابداران رسمی ایران در سه سطح حسابرس ارشد، سرپرست حسابرسی و سرپرست ارشد حسابرسی اختصاص داشت.

در ادامه، خبرنگاران برتر در حوزه‌‌ی حسابداری و حسابرسی و مالی معرفی شدند و از آنان تجلیل شد. در این بخش، از زهرا مجتهد و مجید اسکندری از روزنامه دنیای اقتصاد و آقای امامی از خبرگزاری فارس تقدیر شد.

تقدیر از همکارانی که پیشنهادهای اصلاحی برای اساسنامه دادند بخش بعدی این مراسم را تشکیل می‌داد و در این بخش از آقایان نظام‌الدین ملک آرایی،  حسن خطیبیان، علی اصغر فرخ، مصطفی دیلمی پور، محمدرضا عبدی، بهرام غیایی، فرزاد سنندجی، هوشنگ نادریان، منوچهر انوری زاده، بهروز رزم آزما، مسعود دیزه‌ای، محمد حاجی پور، اسدالله نیلی، مجید بمانی، محمد حسن فامیلی، حسن آسمانی، حمیدرضا ارجمندی، حسین حسنی، و حسین شیخ سفلی تقدیر به عمل آمد.

در پایان مراسم و پس از پخش ترانه ـ سرود جامعه حسابداران رسمی ایران مراسم سوگند حسابداران رسمی جدید برگزار شد. در این مراسم استاد نظام‌الدین ملک‌آرایی سوگندنامه جامعه حسابداران رسمی ایران را قرائت و اعضای جدید جامعه حسابداران رسمی متن سوگندنامه را تکرار کردند.

یازدهمین آیین‌های گرامی‌داشت روز حسابدار بعد از پذیرایی شام از میهمانان به پایان رسید.

گزارش تصویری این مراسم در شماره‌ی آتی فصلنامه‌ی حسابدار رسمی درج خواهد شد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • در یازدهمین آیین‌های گرامیداشت روز حسابدار عنوان شد:  تحقق وظایف نظارتی حسابداران رسمی در گرو همبستگی حرفه‌ای آنان است
ثبت امتیاز